شرکت آبینه تراز پارس

شماره های تماس:
021-44978219
021-44978225
0912-3764042

جستجو کردن

درباره ما

_

شرکت حسابداری آبینه تراز پارس ، یکی از فعالترین شرکتهای حسابداری ، مشاوره ی مدیریت مالی ، مشاوره ی مالیاتی و ارزش افزوده  ، مشاوره تامین اجتماعی ، کار و امور اجتماعی و استقرار خدمات اداری و کارگزینی ، برقراری ارتباط ، دعوت و استقرار حسابرس و نیز حضور در بررسی های خدمات حسابرسی در کشور است که به واسطه بهره مندی از کارشناسان متخصص ، کارآزموده و فوق فعال خود ، توانسته است پروژه های فراوانی را با موفقیت به سرانجام رسانیده و به صاحبین کسب و کار ، کارآفرینان و کارفرمایان خود کمک ، خدمات مشاوره و فکری بی دریغ و فراوانی ارائه نماید .

شرکت حسابداری آبینه تراز پارس با راه اندازی وب سایت در صدد است تا خدمات ، یاری و همراهی تخصی متعهدانه و دلسوزانه خود را با شعار (( در کنارتان میمانیم ، از شما دفاع میکنیم  تا هر روز بر ثروت ، دارایی و موفقیتهایتان افزون کنید ))

 

و به صورت گسترده تر به کارفرمایان خود ، شامل اشخاص حقوقی و حقیقی و کارآفرینان عزیز ( مخصوصا شرکتهای تازه تاسیس )   ارائه نماید . اگر به دنبال یک گروه معتبر و حرفه ای در امر خدمات حسابداری مالی ، مالیاتی و تامین اجتماعی و استقرار خدمات اداری و کارگزینی  هستید ، با کارشناسان ما در این شرکت ، تماس حاصل فرمایید.

مستحضر باشید همواره ، بهترین خدمات ، توسط کارشناسان حرفه ای و کارآزموده ارائه می گردد. کارشناسان این شرکت  از تحصیل کردگان و خبرگان بهترین دانشگاه های کشور بوده  که دارای سابقه ای  درخشان در امر حسابداری و سایر خدمات فوق الذکر ،  می باشند و به منظور خدمت رسانی به هموطنان عزیز در شرکت حسابداری آبینه تراز پارس  ، گرد هم آمده اند تا با ارائه ی خدماتی شایسته و همراهی توام با  تعهد و دلسوزی و نیز  بقای ارائه ی همیشگی خدمات خود  به شما ، در کنار شما عزیزان حضور داشته و شکوفایی و فراوانی نعمت و ثروتتان را شاهد باشند .

تیم ما

_
با تیم و متخصص حرفه ای ما ملاقات کنید و با آنها تماس بگیرید