شرکت آبینه تراز پارس

شماره های تماس:
021-44978219
021-44978225
0912-3764042

جستجو کردن

خدمات متنوع شرکت آبینه تراز پارس

همین الان با ما تماس بگیرید

کارشناسان خبره شرکت آبینه تراز پارس ، آماده پاسخگویی و مشاوره به شما هستند.

درباره ما

شرکت آبینه تراز پارس، با ارائه روش های نوین در محاسبات مالی ، اداری و صنعتی ، و همچنین راهکار های جدید حسابداری مالی و مالیاتی، با به کارگیری تجربه و تخصص متخصصان خبره این امر در خدمت شما خواهد بود، شما میتوانید در زمان های اداری هر روزه با شماره تلفن های درج شده بر روی وب سایت تماس حاصل نمایید ، ما مشتاقانه آماده پاسخگویی به شما صاحبین کسب و کار هستیم.

پیام مدیریت :

تغییراتی که در کسب و کارها در سالهای اخیر ایجاد شده و عمداتا هم پیشرفت فزاینده را در برداشته و پیچیدگی هایی که در جهان تکنولوژیکی ، دیجیتالی و نرم افزاری رخ داده است ، بوجود آوردنده ی جهانی مصرف گرا با بینهایت سلیقه و علایق گردیده است . جهت پاسخ گویی به نیازهای این عرصه ی مصرف گرا ، به تناسب آن ، خدمات ، محصولات و کسب و کارهای جدیدی ابداع و شروع به فعالیت کردن . در این بین فعالان اقتصادی هوشمندی هم ، چه در غالب شخصیت حقیقی و چه حقوقی ، این نیازها راشناسایی کرده و شروع به فعالیت نموده اند .

از طرفی دیگر دولتها نیز جهت ایجاد بستر لازم فعالیت ، کنترل ، صدور مجوز و تسهیل در روند فعالیتهای این کسب و کار ها ، و همچنین کسب درآمدهای منصفانه مالیاتی ، به جهت پوشش نمودن هزینه های عمومی ، در صدد ایجاد یا بروزرسانی قوانین ( نیاز سنجی ) ، دستور العملها ، آیین نامه ها و طراحی نرم افزار ها و سایتهای مختلف ، برآمده و با ایجاد تکالیف بیشتر برعهده ی کلیه ی فعالان اقتصادی ، کنترل بیشتر و بررسی آسانتر وضعیت اقتصادی و مالی کسب و کارها را مد نظر قرار داده تا روند مالیات ستانی ، تسهیل و واقعی تر گردد .

لازم به توضیح است که هر کسب و کاری ، به اندازه ی دانش ، تجربه ، تخصص مدیریتی و رشد و بلوغ صاحب یا مدیر اون کسب و کار، رشد میکند ، با توجه به رشد و خصوصیتهای کسب و کارهای نوین و قوانین متعددی که نیازسنجی و ایجاد شده ، آیا با دیدگاه سنتی می شود هدفی رو ترسیم و محقق ساخت ؟

قطعا خیر

با توجه به موارد پیش گفته ، لزوم استفاده از شخص یا تیم و شرکتی که تمامی فعالیتهای اقتصادی یک فعال اقتصادی را تحلیل ، طبقه بندی ، ثبت و مستند سازی استاندارد بنماید و در نهایت گزارشهای مدیریتی به جهت راهگشایی و هدایت و تصمیمات فعال اقتصادی ارائه نماید و از طرفی پاسخ گویی و گزارش دهی های برون سازمانی رومدیریت نموده و به زبان این سازمانها مسلط باشد وصد البته اشراف کامل به قوانین مالیاتی ، ارزش افزوده ، کار و تامین اجتماعی وغیرو رو هم داشته باشد ،کاملا حس می گردد .

در سازمان شما ، کدام بخش پاسخ گویی های برون سازمانی شما را به انجام می رساند ؟ چه شخصی ؟ به کدام سازمانها ؟

شخص یا تیمی که خودش را به این تخصص ، مهارت و تجربه مصلح کرده است ، این فرد ، این مطلع ، این مدیرمالی این کوچ حسابداری و مشاور مالیاتی ، خطاهای حسابداری ، خطاهای قانونی در مراودات مالی وقرادادها ، عدم انجام تکالیف قانونی که در قوانین به آنها اشاره گردیده و … را مدیریت نموده و تمامی تکالیفی که طبق قوانین بر عهده ی یک کسب و کار بوده را به انجام خواهد رساند و با توجه به اشرافش بر فنون حسابداری ، حسابرسی و قوانین ، بخشنامه ها و آیین نامه ها و همچنین قوانین دادرسی های مربوطه ، تحت عنوان یک وکیل در حوزه ی تخصصی خودش ، جهت فعال اقتصادی مصونیت ایجاد نموده و پرداختی منصفانه جهت مالیات سالانه ی فعالیتهای اقتصادی رو رقم خواهد زد و در یک کلام ارزش ایجاد می کند .

دیدگاه سنتی که فراخور نیازهای نوین و تکالیف قانونی بروز شده ی جدید ، خودش را به بلوغ و به روزرسانی نزدیک ننماید ، محکوم به فنا است .

جهان کسب و کار امروز ، جهان رقابتی کسب و کار در اقیانوس قرمز ، بایستی خودش را مطابق با ظرف ، تغییرات مختلف محیطی و داخلی ، شکل داده و انعطاف پذیری خودش را در ارتباط با عوامل محیطی یا خارجی ، به حداکثر برساند در این صورت آینده ای درخشان ، شکوفا و کارآمد را جهت سازمان و ثروتهای انسانی سازمان خود به ارمغان خواهد آورد

IMG_20230703_232421_282
کمک به شما برای توسعه کسب و کارتان
امور مالی زمینه ای است که با مطالعه سرمایه گذاری ها در ارتباط است. این امر شامل پویایی دارایی ها و بدهی ها در طول زمان و در شرایط مختلف عدم اطمینان و ریسک می باشد.
img2
img4

مهارت های ما

93

مشاوره حسابداری مالی و مالیاتی

91

برنامه ریزی مالی

96

دادرسی مالیاتی ، ارزش افزوده و تامین اجتماعی

۸۹

آنالیز حساب ها

۷۸مدیریت ثروت
85%مدیریت ریسک
65kسرمایه گذاری
89Mنقل و انتقال پول
35/hrقیمت مشاوره ما
۹۹%رضایت مشتریان

نظرات مشتریان ما

سوالی هست؟ با آسودگی خاطر با ما تماس بگیرید

برای مشاوره تماس بگیرید!